Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


(Page 1) | 2 | 3 | 4 | newer

  0 0

  Viešbučiai Vilniuje: kada realybė būna kitokia?  Vykstate į Vilnių ir jau nusprendėte, kad  apsistosite viešbutyje? Viešbučiai Vilniuje sveikintinas pasirinkimas, tačiau prieš verta prisiminti, kad ne taip jau ir retai pasitaiko atvejų, kuomet, realybė būna šiek tiek kitokia, o kambarį užsisakęs asmuo lieka  nusivylęs. Taigi, kokie tie atvejai, kuomet realybė būna kitokia?

  Kai aklai pasitikite  nuotraukomis, esančiomis viešbučio interneto svetainėje
  Bene vienas dažniausių nusivylimo atvejų yra susijęs su nuotraukomis, esančiomis viešbučio interneto svetainėje. Pasirodo, nemaža dalis žmonių, rinkdamiesi viešbutį, yra linkę aklai pasitikėti tais vaizdais, kurie pateikiami interneto svetainėje. Savaime suprantama, taip pat nereikėtų būti ir tokiais, kurie galvoja, kad kiekviename žingsnyje slypi tam tikra  pagaulė, tačiau pernelyg pasikliauti tuo, ką matote, taip pat neverta – atminkite, kad viešbučiai turi įvairių kambarių: ir  tų, kurie atrodo ypač prabangiai, ir tų, kurie pasižymi tik švara bei tvarka, tačiau ypatingos prabangos tikėtis  neverta. Ne paslaptis, kad į interneto svetaines dažniausiai yra dedami atvaizdai tų kambarių, kurie atrodo ypač patraukliai,  tuo tarpu, tie, kurie tokios savybės neturi, paprastai nebūna vaizduojami. Taigi, jei užsukę į vieno ar kito viešbučio interneto svetainę pastebėjote, kad  kambariai atrodo ypač puikia, atminkite, kad realybė gali būti šiek tiek kitokia.

  Kai aklai pasitikite kitų žmonių rekomendacijomis. Nusivilti gali tekti ir tiems, kurie yra linkę pasitikėti kitų žmonių rekomendacijomis. Žinoma, nereikėtų būti tokiu žmogumi, kuriam kitų nuomonė bei patirtis nereiškia visiškai nieko, tačiau  pasitikėti visu 100 procentų irgi nereikia -  visą informaciją patikrinkite patys. O tai daryti verta dėl vienos labai paprastos priežasties – tai, kas vienam žmogui atrodo didelis privalumas, jums gali atrodyti kaip trūkumas arba tiesiog dėmesio nevertu dalyku. Verta prisiminti, kad ir pats, tuo metu, kai dalinate rekomendacijas, tai turite daryti labai atsakingai bei apgalvotai., priešingu atveju,  ne tik nepadėsite tam, kuris prašo patarimo, bet ir dar labiau sujauksite situaciją.
  Neužsakykite viešbučio, kurio interneto svetainėje nėra nei vienos nuotraukos


  Norite, kad  netektų nusivilti šiuo klausimu? Tuomet elkitės išmintingai ir visada laikykitės vienos taisyklės: niekada neužsakykite tokio viešbučio, kurio interneto svetainėje nėra nei vienos nuotraukos. Jei net akies krašteliu negalite pažvelgti ir bent iš dalies susidaryti nuomonę apie tai, koks yra viešbutis, tokiu atveju, išlieka labai didelė tikimybė, kad vaizdas, kurį išvysite realybėje, tikrai  jus nuvils.


  Ne paslaptis, kad viešbučiuose yra rengiamos įvairios verslo konferencijoms.

  Kitas puslapis - rakshtys.

  0 0

  Kuo naudinga statybos įrankių nuoma mažoms įmonėms?


  Kalbėti apie įrankių, skirtų statyboms, nuomą, galime labai daug, tačiau bene svarbiausias dalykas, kurį reikia akcentuoti yra tas, kad toks sprendimas – iš tiesų naudingas  bei vertas dėmesio. Ko gero, šios paslaugos nauda niekas net ir neabejoja, tačiau reikėtų pabrėžti, kad vienokia nauda bus, jei šiuos įrankius nuomosis mažos įmonės; kitokia nauda – jei juos nuomosis didelės įmonės. Na, o šį kartą atsakysime į klausimą, kuo naudinga statybos įrankių nuoma mažoms įmonėms?

  O įrankių nuoma nedidelės apimties įmonėms yra tikrai labai naudinga ir ne dėl vienos priežasties. Viena iš tų, kurią vertėtų paminėti pirmiausiai yra ta, kad tam, kad nedidelės apimties įmonės galėtų turėtų visus reikalingus įrankius, turės išleisti įspūdingą sumą pinigų. Tačiau, kai įmonė nėra didelė, tai pelnas dažniausiai yra ne milijoninis, na, o kai lėšos ribotos, tenka jas paskirstyti ypač atsakingai. Šiuo tikslu galima naudoti pačius įvairiausius modelius, tačiau reikia pabrėžti, kad visada atsiras ir kitų dalykų, kam bus panaudojami pinigai. Na, o tikimybė, kad pinigų neliks visiems reikalingiems įrankiams nusipirkti, yra iš tiesų labai didelė. Tačiau nervintis dėl to taip pat nereikėtų – juk egzistuoja toks pasirinkimas, kaip statybų įrankių nuoma. Taigi, jei esate mažos įmonės savininkas, tai nereiškia, kad ją turite aprūpinti visais reikalingais statybų įrankiais -  kai jų reikės, tuomet ir išsinuomosite. Maža to, reikia pastebėti dar ir tai, kad tuo atveju, jei tapsite nuolatiniu vienos įmonės, teikiančios įrankių nuomos paslaugą klientu, galėsite tikėtis ir mažesnių kainų.
  Tačiau būtina aptarti ir kitą aspektą, kuris taip pat padės atsakyti į klausimą: kuo naudinga statybos įrankių nuoma mažoms įmonėms? Dažniausiai tos įmonės, kurios yra mažos apimties, turi ir nedideles patalpas – paprastai vietos būna tiek, kad jos vos užtenka svarbiausiai veiklai vykdyti, o  neretai (jei tik yra galimybė), kai kurių departamentų darbuotojai dirba iš namų. Kai situacija tokia, reikia pastebėti, kad  įmonėje dažnai nebūna vietos, kurioje būtų galima laikyti darbui reikalingą inventorių. Statybų įrankiai – kaip tik tokie. Jei jūsų įmonės maža ir kuo puikiausiai žinote,  kad  net ir tuo atveju, jei įsigytumėte statybų įrankių, neturėtumėte jų kur laikyti. Pernelyg dėlto nervintis taip pat nevertėtų, kadangi įrankių nuoma tokioje situacijoje yra tobulas sprendimas – turėsite įrankius, kurie yra reikalingi darbui, tačiau tuo pat metu neteks sukti galvos, kur juos laikyti.  0 0

  Rūbeliai gyvūnams

  Vis dažniau lauke galime sutikti šunis ir kates gražiai aprengtus rūbeliais. Tai nėra tik mada. Tinkamai parinkti rūbeliai gyvūnams atlieka svarbų vaidmenį – neleidžia sušalti ar sušlapti jūsų augintiniui. Jie apsaugo nuo šalčio, lietaus ir darganoto oro.

  Labiausiai rūbelių reikia mažiems gyvūnams. Taip pat mažų veislių šunims. Ne išimtis ir beplaukės katės ir šunys. Tokios veislės nėra labai populiarios, tačiau, jei toks yra būtent jūsų augintinis, tai verta pasirūpinti tinkama apranga ir apsaugoti jį nuo šalčio. Kartais galima išgirsti, kad šunų nereikia rengti. Tai nėra tiesa. Gyvūnai, kurie auginami namuose neturi reikiamo poplaukio. Jiems šaltis gali būti pražūtingas. Visai kitaip yra su tais šunimis, kurie auga ir gyvena lauke. Tokios sąlygos jiems įprastos ir jie puikiai prisitaiko prie šalčio. Šiems šunims aprangos tikrai nereikia. Kai kurie skeptiškai žvelgia ir į katinų rengimą rūbeliais. Pagalvokite, ką rekomenduojama rengti? Kates, kurios neturi kailio. Jos veisiamos šiltuose kraštuose, o mūsų klimatas toli gražu neprimena tokio. Dėl šios priežasties reikia apsaugoti savo beplaukį katiną ar katę nuo šalčio.
  Šiuolaikiniai rūbeliai gyvūnams ne tik gražūs, bet ir gali atlikti įvairias funkcijas. Kai kurie saugo nuo saulės, kiti nuo šalčio ar vėjo, dar kiti nuo lietaus. Žinoma, kad yra ir tokių, kurie atlieka tik gražaus rūbelio vaidmenį. Tokie skirti tik pasigrožėti ar pasirodyti madingais. Jie nėra būtini, tačiau kai kuriems tai puiki pramoga ar galimybė linksmai praleisti laiką su savo augintiniu, pavyzdžiui, parodoje, fotosesijoje ar festivalyje.
  Kaip tinkamai pasirinkti rūbelius. Pirmiausiai, reikia rinktis pagal dydį. Tai yra svarbiausia. Rūbelis turi būti nei per didelis, nei per mažas. Išimtis galima tik tuo atveju, jei perkate rūbelius dar augančiam gyvūnui. Tuomet galima pirkti šiek tiek didesnius. Atkreipkite dėmesį į medžiagą. Šunims tinka tiek natūralūs, tiek ir sintetiniai pluoštai. Tiesa, reikia atsižvelgti į veislę ir kailio struktūra. 
  Pavyzdžiui, kai kuriems ilgaplaukiams šunims apatinis medžiagos sluoksnis turi būti iš natūralios medžiagos, kad nesiveltų kailis. Taip pat reikia rinktis rūbus atitinkamai pagal metų laiką ir orą.

  Šiuo metu rūbelių pasiūla skirta gyvūnams išties didelė. Įvairios kainos, spalvos, modeliai ir kt. leidžia pasirinkti tuos, kurie jums reikalingi. Tinkamai parinktas drabužis jūsų augintiniui bus puikus pirkinys ne vieneriems metams, tad galima pirkti kokybiškus ir brangius. 


  0 0

  Noriu įgyti teisę vairuoti: kuo gali būti naudingas internetas?  Įvairūs žmonės vienu ar kitu savo gyvenimo laikotarpiu siekia įgyvendinti ir tam tikrus tikslus. Vienas iš tų tikslų gali būti noras įgyti teisę vairuoti vienokią ar kitokią transporto priemonę. Belieka tik pasakyti, kad  nusprendus įgyvendinti vienokį ar kitokį tikslą,  labai gali būti naudingas modernus šių dienų įrankis, be kurio ir taip neįsivaizduojame savo gyvenimo – internetas. Dėmesį verta atkreipti dar ir į tai, jog internetas gali praversti ir tuo atveju, kai kalbame apie norą įgyti teisę vairuoti vieną ar kitą transporto priemonę. Taigi, kaip gali praversti internetas tuo atveju, jei turite svajonę – norite įgyti tiesą vairuoti automobilį? Apie tai kalbėsime jau netrukus.


  Vienas iš atvejų, kurį yra verta aptarti kalbant šia tema, yra tas, jog turint tokį tikslą, internetas visų pirma gali būti naudingas dėlto to, jog būtent jo dėka išsirinkti vairavimo mokyklą bus kur kas lengviau. Puiku,  jei kitoje gatvės pusėje yra vairavimo mokykla ir jūs  jau seniai apsisprendėte, jog jei kada nors gyvenime nuspręsite įgyti teisę vairuoti, tai būtina lankysite šalia esančią vairavimo mokyklą, tačiau jei jūsų situacija yra kitokia, pavyzdžiui, tik neseniai pakeitėte gyvenamąją vietą arba niekaip negalite nuspręsti, kuria mieste mokysitės vairuoti, tad jus domina vairavimo mokyklos Kaune ir Klaipėdoje, tokiu atveju tiesiog būtina ieškoti būdų, kaip galite gauti  daugiau informacijos apie vairavimo mokyklas. Norite, kad informaciją rinkti būtų patogu, maža to, galėtumėte padaryti tai labai greitai?  Belieka tik pridurti, kad būtent tokias galimybe suteiks internetas.

  Jei jūsų tikslas yra įgyti teisę vairuoti, tokiu atveju telieka tik pažymėti, kad yra ir dar vienas aspektas, kuriuo jums bus naudingas internetas.  Tiesa, pastarasis atvejis tinka tuomet, kai jau esate pasirinkę konkrečią vairavimo mokyklą.  Būtent  internetas suteiks jums puiki progą užsisakyti vieną ar kitą paslaugą internetu – tai ypač patogu, kadangi reikiamą paslaugą galėsite užsisakyti tiesiog neišeidami iš namų ir tam skirdami vos kelias minutes.

  Jei jau nusprendėte įgyti teisę vairuoti, tokiu atveju belieka tik pridurti, jog yra ir dar vienas būdas, dėl kurio, internetas jums taip pat bus labai naudingas. Būtent šis įrankis ypač pravers tais atvejais, kuomet norėsite parsiųsti papildomos informacijos, spręsti elektroninius tekstus ar tiesiog surasti daugiau informacijos vienu ar kitu klausimu.


  0 0

  Gyvenimas, galima sakyti, teka, bėga, juda, sprūsta ar trumpėja, bet liūdėti dėl to nereikėtų, nes pažvelgus atgal galima pastebėti ne tik praeitį, bet ir savo paliktus pėdsakus. Tai nėra kaip pėdos smėlyje, paplūdimyje ar smėlio dėžėje, tai daug smagiau, nei paprasto žaidimo rezultatų statistika... :)
  Taip, kiekvienas mes žaidžiame savo "Sim city", tik realybėje šis "žaidimas" yra kitoks, jo neatsuksi atgal, po "game ower" nepadarysi "restarto" ir nepradėsi pusiaukelėje visko nuo pradžių.
  Taigi, savo žaidimą žemėje "žaidžiu" ir aš. Noriu papasakoti smagią istoriją iš savo "varpinės", kaip ir kokiais laiptais lipau gyvenime.
  Mokykloje buvau padykęs, nesimokiau, todėl, dar tai senais laikais baigiau tik 10 klasių. Dėl "gerų" pažymių teko stoti į proftechninę mokyklą, taip, tuo metu ji taip ir vadinosi. Tokios mokyklos, kaip sakydavo protingieji, priimdavo mokytis visus tuos, kurie nenorėdavo mokytis... :)
  Mat ją bala, priėmė, tik ir joje nenorėjau mokytis, krapštydavau nosį sakydamas, kam tas mokslas man, jei jis man duonos neuždirbs, vistiek teks pačiam paprakaituoti... :)
  Išėjau iš proftechninės, nes pradėjau verslauti, pirkau mišką, pjoviau, pjoviau iš rąstų lentas ir jas parduodavau. Taip susipažinau su pirmuoju verslu.
  Stiprėjant verslo rinkai bendrai, pradėjau sukti galvą, kodėl aš esu žemiau už kitus, jie mane lenkia ir pasiūlymų srityje ir pardavimuose, todėl nusprendžiau kelti savo kvalifikaciją.
  Kai buvau subrendęs vaikis, įstojau į universitetą, greitėjantis bėgimas gyvenimas versle vertė tai padaryti. Baigiau mokslus, lūzeris, šiuolaikinių paauglių žargonų tariant baigė univerą ir gavo pažymėjimą.
  Apie gautas žinias galiu pasakyti tik tiek, kad ne jos man kuria verslą, bet laipteliu palypėjau aukštyn.
  Gavęs pažymėjimą-diplomą, pasijutau kitaip, aukščiau kitų, bet pinigų tai daugiau neatnešė. Taip bežaisdamas studentą susitaupiau nemažai lėšų. Tad nusprendžiau įsigyti nekilnojamo turto Klaipėdoje, kadangi ten ir gyvenau. Galvojau apie ateitį...


  Taigi, susiradau nekilnojamo turto agentura Klaipeda ir daviau vadybininkei, žaviai blondinei užduotį, kad surastų man 3 kambarių butą. Suprantama, kasd merginai privalėjau išsamiai susakyti ar sudiktuoti visą informaciją apie savo ketinimus, biudžetą ir lūkesčius. Bet, nežinau tai buvo blondiniška klaida ar šiaip, tik naivumas, bet butelio ieškojau ilgai. Tiesa, ieškojo blondinukė, ne aš.
  Po pirmojo mūsų pokalbio ji paskambino man net po kelių savaičių siūlydama butą, kurį kartu buvome įtraukę į juodą sąrašą, nes toks netinka. Gerai, kad mono kaip verslininko įgūdžiai leido scenarijui užbėgti už akių, buvau pasiruošęs pirkti NT, todėl prieš blondinę agentę susisiekiau dar su keliomis nekilnojamo turto agentūromis. Taigi, paskambinusi blondinė su pasiūlymu nustebo, kai pasakiau, kad aš jau esu išsirinkęs būstą kurio noriu, o jai palinkėjau sėkmės laukiant 7 nykštukų ar princo, kuris galėtų pažadinti... ;)
  Įžeisti nenorėjau, tik norėjau pasakyti, tyliai, kad sėkmės mokestis nėra mokestis už tylėjimą, neveikimą ar neveiksnumą (šis sakinys tiems, kurie bandys pakritikuoti dėl žeminimo).
  Praėjo jau geri 20 metų, jau gyvenu individualiame name ir nepatikėsite, butą kurį pirkau ir planavau parduoti prieš įsikeliant į nuosavą namuką, pardavimą patikėjau toms pačioms tetulytėms, kurios padėjo ir įsigyti. Pardaviau per savaitę, taigi, UAB "Laivilė" yra ta nekilnojamo turto tarpininkavimo perkant ir parduodant įmonė, kuriai ir toliau patikėčiau tokių sandorių įgyvendinimą bei užtikrinimą.
  Kaip išsirinkti!

  Kitokios informacijos ieškantiems - rakshtys.


  0 0

  Internetiniai vairavimo mokyklų katalogai – taupo laiką, lengvina apsisprendimą ir pateikia visą informaciją apie vairavimo mokyklas atskiruose miestuose.


  Norite išmokti vairuoti viena ar kita transporto priemone? Tokiu atveju teliks tik išsirinkti vairavimo mokyklą irbaigti vairavimo kursus. Kaip seksis susitvarkyti su antra užduotimi, didele dalimi  priklausys nuo jūsų pačių, tuo tarpu ir pirmojoje užduotyje svarbiausią vaidmenį vaidinsite jūs – nuo jūsų priklausys, ką pasirinksite. Vis dėlto, kuomet pradedame kalbėti apie vairavimo mokyklų pasirinkimą, dėmesį verta atkreipti į tai, jog egzistuoja ir nemažai priemonių, dėl kurių, sprendimą gali būti priimti kur kas lengviau. Viena iš tokių priemonių yra vairavimo mokyklų katalogai. Belieka tik pasakyti, kad jei žinosite svarbią informaciją apie juos, jie taps ta priemone, dėl kurios, sprendimą priimsite greitai bei paprastai. Taigi, ką būtina žinoti apie šiuos katalogus?
  Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia  žinoti apie šiuos katalogus, yra tas,  kad būtent jie padės sutaupyti nemažai laiko. Taip yra todėl, jog pati svarbiausia informacija apie vairavimo mokyklas  jums pasiekiama  vos keliais mygtukais.

  Pati svarbiausia informacija, kurią apie vairavimo mokyklas rasite internetiniuose kataloguose, yra tokia:  vairavimo mokyklos pavadinimas bei rekvizitai, teikiamų paslaugų  sąrašas, kai kurias atvejais gali būti pateikiamos ir kainos, kitos detalės.

  Dar vienas svarbus dalykas, kuris taip pat negali nelikti nepaminėtas tuo atveju, kai kalbame apie šiuos katalogus, yra tas, kad paprastai tokiuose kataloguose pateikiama informacija apie visas šalyje esančias ir veikiančias vairavimo mokyklas, tad kad domėjimasis taptų prasmingu ir  nedaug laiko atimančius procesu, dėmesį verta atkreipti į tai, jog būtina orientuotis į miestą: pavyzdžiui, jei mokytis planuojate Vilniuje, tokiu atveju jums aktualiu objektu turėtų tapti vairavimo mokyklosVilniuje. Taigi, vos tik įjungę katalogą parametrus nustatykite taip, jog jums bus sudarytas sąrašas tik iš Vilniuje esančių vairavimo mokyklų.

  Radote sau tinkamą mokyklą? O galbūt susidomėjote keliomis, tačiau niekaip negalite išsirinkti? Belieka tik pridurti, jog verta užsukti į šių mokyklų interneto svetaines (ten esanti informacija padės kur kas lengviau priimti sprendimą). Na, o tuo atveju, jei ieškote sau patogaus sprendimo, atminkite, jog visą reikalingą informaciją galite išsisaugoti ir kompiuteryje, tad prireikus patikslinti vairavimo mokyklos adresą ar kitas detales, neteks  informacijos iš naujo ieškoti kataloge.


  Na, o pabaigai belieka tik pridurti, jog tokie internetiniai vairavimo mokyklų katalogai yra nemokami, tad visą informaciją galite  gauti ne tik greitai, bet ir neišleisdami nei cento.


  0 0

  Automobilių supirkimas nebuvo paslaptimi ir vilniečiams, nes jie žinojo, kur randasi metalo supirktuvė ir kaip galima priduoti automobilį į metalo laužą, bet, ne visi žino, kad sostinėje yra dar viena alternatyva seno automobilio arba jau nebe važiuojančios mašinos atsikratymui lengviau ir nesukant galvos su klausimais ką daryt...

  Taigi, situacija Vilniuje yra tokia, jei nusprendėte atsinaujinti savo mašiną, bet prieš tai privalu atsikratyti "senojo draugo", tai išeiti bet kokiu atveju yra, ji nauja ir daug žadanti pardavėjui. Nenutolstant nuo temos būtina paminėti, kad parduoti nevažiuojantį ar seną automobilį skelbimų pagalba yra be galo sudėtingas procesas. Kas jau turėjo reikalų su mašinos pardavimu per skelbimus gali patvirtinti, kad senų trantų niekas nenori, o paskambinę pirkėjai prašo nuleisti vos ne pusę kainos nei planuota. Tokioje situacijoje psichologinę pusiausvyrą stabilią gali išlaikyti vos vienetai pardavėjų.

  Ką daryt? Viskas labai paprasta, nereikia vargti kaip su skelbimais, nereikia rašyti skelbimų, pildyti įvairių laukelių, kelti nuotraukas, kurios, ne visuose skelbimų portaluose atitinka dydį, o, kad nuotraukos dydį sumažinti tenka sugaišti kelias minutes, o jei nežinai ką daryt, tai ir visas tris. Jei skaitote šią internetinę žinutę apie automobilių supirkimą reiškia, kad kažkaip ją susiradote ir greičiausiai, kad ta priežastis bus suvesta tam tikra frazė internetinėje paieškoje GOOGLE, YAHOO, BING ar kitoje sistemoje, jei naudojate išmaniuosius įrenginius.

  Panašiu principu galima susirasti ir automobilių supirkėjus norimame mieste. Tarkime, Jūs gyvenate sostinėje, džiaugiatės aplinka, tik automobilis tapo nebetinkamas, nes per senas, ar išvis nebevažiuoja, tada sėdate prie kompiuterio arba pasijungiate planšetuką, ar savo išmanųjį telefoną, prisijungiate prie interneto ir naršyklėje suvedate: superkame automobilius Vilniuje ir nenustebkite, kad "makaulę" pasikasyti teks, nes Jums bus pateikta tiek internetinių adresų su automobilių supirkėjais, kad vargu ar pradžioje pajėgsite apdoroti tiek informacijos. Nustebote? :)

  Taip, suprantama, kad informacijos apie automobilių supirkėjus viešoje erdvėje yra begalės, bet sukti galvos nereikėtų dėl supirkimo kokybės, Jums svarbiausias klausimas, kuris turėtų rūpėti yra, tai, kokia kaina ketinama numirkti Jūsų mašiną. Žinoma, kad dideles kainas siūlantys dažniausiais neria į krūmus kai sužino kiek tikitės gauti už savo "geldą", bet reikia suprasti ir tai, kad ne visi perka maksimaliomis kainomis.

  Belieka tik skirti kelias minutes informacijos apdorojimui ir tikime, kad savo automobilį sugebėsite parduoti supirkėjams kur kas didesne kaina, nei bandėte parduoti skelbimų pagalba.


  0 0
 • 06/05/16--03:24: Geriausia vairavimo mokykla
 • Pateikiame Lietuvos dienraštyje DELFI publikuotą straipsnį apie geriausios vairavimo mokyklos Lietuvoje rinkimą susisiekimo ministerijoje. Rinkimai vyko sklandžiai, išlaikant visus vertinimo kriterijus objektyvumo lygmenyje.
  Susisiekimo ministerijoje trečiadienį apdovanota geriausia 2014 m. Lietuvos vairavimo mokykla. Ja tapo V. Jalinsko individuali įmonė (Marijampolės apskritis). Teorijos žinių egzaminus „Regitroje“ iš pirmo karto išlaikė beveik 90 proc. šios mokyklos mokinių, praktinio vairavimo įgūdžių – per 65 proc. Pastarasis rodiklis net 20 proc. pralenkė prieš tai vykusių vairavimo mokyklų atrankų lyderių rezultatus. „Geriausių rezultatų pasiekusių šalies vairavimo mokyklų rinkimai – puiki motyvacija siekti kuo geresnių vairuotojų mokymo rezultatų ir kokybės. Būsimiems vairuotojams ši informacija padės pasirinkti labiausiai jų poreikius ir lūkesčius atitinkančias vairavimo mokyklas“, – sako ministras Rimantas Sinkevičius. Šalies vairavimo mokyklos buvo vertinamos pagal mokinių teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių egzaminų rezultatus nuo 2013 m. liepos 1 d. iki 2014 m. birželio 30 d. Taip pat atsižvelgta, ar šiuo laikotarpiu vairavimo mokykla nebuvo bausta už nustatytų reikalavimų nesilaikymą. Iš kompetentingų institucijų sudaryta komisija taip pat išrinko po kelias geriausias vairavimo mokyklas kiekvienoje šalies apskrityje: Alytaus apskrityje – Alytaus profesinio rengimo centras, VšĮ Alytaus technikos mokykla, IĮ „Gelžinio ratai“. Kauno apskrityje – E. Gulevičiaus individuali įmonė, IĮ „Kęstas“, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, UAB „Auto ABC“. Klaipėdos apskrityje – UAB „Ventensis" ir „Vlantana“, Pajūrio vairavimo mokykla, A. Strižak IĮ. Marijampolės apskrityje – V. Jalinsko IĮ, Marijampolės profesinio rengimo centras, UAB „Autokryptis“. Panevėžio apskrityje – UAB „Ekovairavimas“ ir „Artis via“, VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centras. Šiaulių apskrityje – VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras, IĮ „Šiaulių autovita“, UAB „Vaido Sėjūno vairavimo mokykla“. Tauragės apskrityje – UAB „Biceda“, IĮ Jurbarko saugaus eismo centras, Tauragės profesinio rengimo centras. Telšių apskrityje – UAB „Driverlita“ ir „Mokymo žiedas“, VšĮ Mažeikių vairuotojų mokymo centras. Utenos apskrityje – UAB „Bareikio vairavimo mokykla“ ir „Elenos vairavimo mokykla“, Utenos rajono technikos sporto klubas. Vilniaus apskrityje – Jovito Stankevičiaus IĮ, UAB „Autotakas“ ir „Broniaus Kazlausko vairavimo mokykla“, V. Žulio IĮ.
  Suprantama, kad daugelis mokyklų nepateko į sąrašą, bet tikėtina, kad vairavimo mokymo centras "AURUDA", ateityje parodys ženkliai geresniu rezultatus.


  Straipsnis skelbtas portale DELFI: http://www.delfi.lt/auto/patarimai/isrinktos-geriausios-vairavimo-mokyklos-lietuvoje.d?id=66634090 

  0 0

  Savo tinklaraštyje blogas.lt jau rašiau apie nenaudojamus automobilius.

  Nuotrauka - delfi.lt
  Nuotrauka delfi.lt

  Žinoma, kad nebevažiuojantis senas automobilis, arba dar kitaip tariant - “trantas” pradeda kelti daug rūpesčių. Deja, bet ne visi žino kaip elgtis tokioje situacijoje, kai mašina virto metalo laužu, bet dar turi kelias naudingas detales, kurios, kai Jūs galvojate, gali Jums atnešti dar šiek tiek pajamų. Tad supažindinu su VĮ “REGITRA” patarimu, kaip elgtis planuojant automobilį priduoti į metalo laužą. O jei pasidomėtumėte labiau, tai atrastumėte informacijos ir apie automobilių supirkėjus, kurie gali padėti išspręsti naudingų detalių su visu automobilių atsikratymo klausimu. Taigi:

  KODĖL NAUDINGA IŠREGISTRUOTI NEBENAUDOJAMĄ AUTOMOBILĮ

  Praėjusiais metais valstybės įmonėje „Regitra” buvo atlikta beveik ketvirtis milijono transporto priemonių pirmosios registracijos Lietuvoje operacijų, o nurašyta - daugiau nei 36 tūkst. baigtų eksploatuoti transporto priemonių.

  Vidutinis lengvųjų automobilių amžius - 14 metų

  Per pastaruosius dvejus metus Lietuvoje pirmą kartą įregistruotų ir baigtų eksploatuoti bei išregistruotų transporto priemonių skaičiai išlieka panašūs - 2012 m. įregistruotos 235 408 naudotos transporto priemonės ir 21 117 naujų. 2011 m. buvo įregistruota šiek tiek daugiau transporto priemonių nei pernai - iš viso 239 487 naudotos ir 21 893 naujos.
  Pernai buvo nurašytos 36 284 transporto priemonės, iš kurių 30 864 lengvieji automobiliai. 2011 m. išregistruotų transporto priemonių skaičius siekė 40 436, iš jų 34 718 buvo lengvieji automobiliai.
  Tokie skaičiai, pasak „Regitros” generalinio direktoriaus pavaduotojo Leonardo Kęstučio Jasūdžio, rodo, kad pastaraisiais metais tik maždaug kas 18-tas Lietuvoje pirmą kartą įregistruojamas automobilis buvo naujas. Vidutinis šalies gyventojų įregistruotų ir eksploatuojamų lengvųjų automobilių amžius yra 14 metų.

  Neeksploatuojamų ir vis dar neišregistruotų lengvųjų automobilių skaičius Lietuvoje siekia apie 400 tūkst., nors tikslesnių duomenų, kiek iš jų tebėra mūsų šalyje, kiek išgabenta į užsienį ar parduota dalimis, nėra.

  Tačiau, pasak specialistų, apleisti ir nenaudojami automobiliai, neretai sukelia problemų jų savininkams ir aplinkiniams: palikti gyvenamųjų rajonų perpildytuose kiemuose jie užima vietą, teršia aplinką. Be priežiūros paliktos neeksploatuojamos transporto priemonės savininkas gali ne tik sulaukti baudų už taršą ir nenaudojamo automobilio laikymą bendro naudojimo vietose, bet ir tapti nusikaltimo auka. Pasitaiko atvejų, kai pavogti nenaudojamo automobilio valstybiniai numeriai, užtraukia jų savininkui atsakomybę už kitų asmenų padarytus nusikaltimus.

  Paprasčiausias būdas išvengti šių nemalonumų, pasak „Regitros” specialistų, išregistruoti nenaudojamą transporto priemonę.

  „Neretai tokių senų nebevažiuojančių automobilių šeimininkai padaro klaidą - neišregistravę automobilio parduoda jį dalimis ir vėliau, kai iš automobilio nieko nelieka, susirūpina jo išregistravimu”, - pažymi L. K. Jasūdis.

  Nenaudojamą automobilį būtina perduoti perdirbėjams

  Pirmiausia, sugadintos ar baigtos eksploatuoti transporto priemonės turi būti parduotos ar perduotos įmonėms, turinčioms leidimus tokias transporto priemones apdoroti kaip atliekas. Tokių įmonių sąrašas skelbiamas Aplinkos ministerijos interneto svetainėje.

  Supirkimo įmonė automobilio savininkuiprivalo išduoti netinkamos naudoti eisme transporto priemonės sunaikinimopažymėjimą. Be šio dokumento „Regitroje” transporto priemonė negalės būti išregistruota.

  Minėtos nuostatos taikomos tik po 2004 m. gegužės 1 d. baigtiems eksploatuoti lengviesiems (M1 klasės) automobiliams ir krovininiams (N1 klasės) automobiliams. Kitų transporto priemonių išregistravimui pakanka pateikti transporto priemonės registracijos liudijimąir valstybinio numerio ženklus. Jei jie prarasti, pateikiamas motyvuotas paaiškinimas.

  „Jei nenaudojamas automobilis parduodamas, būtina sudaryti pirkimo - pardavimo sutartį, o savininko duomenų pasikeitimus įregistruoti „Regitroje”. Už parduotą, tačiau nustatyta tvarka neperregistruotą automobilį, atsakomybę prisiima tas asmuo, kuris transporto priemonių registre yra įregistruotas kaip automobilio savininkas”,- pabrėžia L. K. Jasūdis.

  Pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus, įsigijus šalyje jau registruotą transporto priemonę, privaloma ją perregistruoti savo vardu per 15 kalendorinių dienų po to, kai pardavėjas (valdytojas) pranešė „Regitrai” apie transporto priemonės pardavimą (perleidimą). To neatlikus per nustatytą terminą, ji automatiškai išregistruojama. Tokias transporto priemones draudžiama naudoti eisme.

  Informacija panaudota iš oficialaus VĮ “REGITRA” internetinio puslapio: http://www.regitra.lt/lt

  Įvairios ir gausios informacijos portale ieskom.lt taip pat galima atrasti kelis sprendimus dėl automobilių atsikratymo, pavyzdžiui, kaip atrodo automobilių supirkimas ir kaip jis įgyvendinamas, ir kur susirasti tų supirkėjų. Susiradę visą informaciją tikrai suprasite, kodėl parduoti seną automobilį naudinga. Taip pat sužinosite, kad automobilius superka ir Vilniuje.  0 0

  Vairavimo instruktoriai: kokios savybės jiems būtinos?
  Nesvarbu, koks variantas jus domina – vairavimo instruktoriai Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste, jei turite svajonę vieną dieną tapti puikiu vairavimo instruktoriumi, tokiu atveju turite žinoti ir tai, kokios savybės jiems yra reikalingos. Juk įgyti reikiamų teorinių žinių bei praktinių įgūdžių gali kone visi, tačiau negalima pamiršti, jog  yra ir  kitų savybių, kurios vaidina ne ką mažiau svarbų vaidmenį. Būtent apie jas ir kviečiame sužinoti daugiau.

  Mokėjimas bendrauti bei kantrumas

  Didelę laiko dalį šios srities specialistas praleidžia mokydamas kitus žmones vairuoti, tačiau ne teoriškai teikdamas žinias, o suteikdamas galimybę mokiniui jas  pritaikyti praktiškai.  Vargu, ar tie užsiėmimai bus efektyvūs, jei vairavimo instruktorius neturės dviejų savybių – mokėjimo bendrauti bei kantrybės.  Juk praktinių užsiėmimų metu tenka kuruoti pačius įvairiausius žmones, tad jei neturėsite  puikių bendravimo įgūdžių, tai padaryti bus sunku.  Maža to, tikrai ne visiems mokiniams šių užsėmimų metu sekasi puikiai,   o situacijos, kai tą pačią informaciją tenka kartoti dar ir dar kartą, ne tokios jau ir retos, taigi, kantrybė tiesiog būtina.
  Organizuotumas

  Tai – dar viena savybė, kuria turi pasižymėti vairavimo instruktoriai. Kaip žinia, šių specialistų darbas yra labai dinamiškas ir susideda iš daugelio elementų: pamokų, kurių metu dėstomos teorinės žinios, užsiėmimų, kurių metu atliekami praktiniai važiavimai,  susitikimų su mokiniais tvarkaraščio sudarymas ir  pan.  Taigi, jei esate iš tų žmonių, kurie nemėgsta atlikti daugybės skirtingų darbų, turėtumėte gerai pagalvoti, ar pavyks tinkamai prisitaikyti prie šių aplinkybių.

  Asmeninis tobulėjimas


  Nors iš pirmo žvilgsnio būtų galima teigti, kad asmeninės tobulėjimas yra svarbus kone kiekvienos specialybės atstovui, reikia akcentuoti,  kad vairavimo instruktoriai yra tie žmonės, kurie ypač turi būti  gerai išvystę šią savybę. Esmė tame, jog būtent ši sritis yra viena iš tų sričių, kurioje netrūksta   pasikeitimų: nuolat keičiamos bei tobulinamos  vairavimo, saugaus eismo taisyklės ir su tuo susiję įstatymai,  o kone kiekvieną mėnesį – pateikiamos naujovės, taip pat svarbu turėti puikų supratimą apie transporto priemonės (ši sritis yra taip pat labai dinamiška).  Naujoves priimti bei didelius informacijos srautus  perprasti bus gerokai lengviau, jei nuolat tobulėsite ir nuoširdžiai domėsitės šia sritimi.
  Gebate puikiai bendrauti su žmonėmis, esate kantrus, turite puikių organizacinių sugebėjimų, bei asmenybė, kuri skiria daug dėmesio tobulėjimui? Tokiu atveju, šis darbas – kaip tik jums.   0 0

  C kategorijos vairavimo kursai Vilniuje


  C kategorijos vairavimo kursai Vilniuje– ypač populiarus pasirinkimas, tačiau tai nereiškia, kad visi žino apie tai, ką iš tiesų reikėtų žinoti. Taigi,  nepraleiskite progos susipažinti su bendro pobūdžio informacija apie šiuos kursus.
  Ne paslaptis, jog vienu svarbiausių akcentų, kuomet kalbame apie vairavimo kursus, išlieka teorinės žinios. C kategorijos vairavimo  kursai  Vilniuje  taip pat neatsiejami nuo teorinių žinių.  Nors įvairios vairavimo mokyklos siūlo įvairius variantus, reikia pastebėti, jog mokiniams yra sudaromas ne trumpesnis kaip 50 akademinių valandų kursas. Jo metu  -  perduodama visa informacija, ką turi žinoti žmogus, norintis sėkmingai išlaikyti šios kategorijos vairavimo egzaminą. Na, o po to – seka praktiniai užsiėmimai.

  Tačiau, tai – dar ne  visa informacija, kurią reikia žinoti apie mokymo bazę. Kaip ir yra įprasta, teorinės žinios yra perduodamos auditorijose. Pastarosiose yra ypač daug vaizdinės bei garsinės medžiagos, kuri reikalinga pilnaverčiam mokymuisi,  ypač populiarūs stendai bei plakatai – juose pateikta pati svarbiausia informacija. Dažna mokykla gali pasiūlyti irkompiuterių klases, kuriose, vairuoti besimokantys asmenys gali įtvirtinti savo žinias spręsdami testus, atsakydami į klausimus.  Tuo tarpu praktiniai mokymai vyksta praktinio mokymo bazėse. Tarp populiariausių modelių, kuriais yra mokomi važiuoti asmenys  yraRenault Midlum 270.16 bei MAN tgs 18.32. Savaime suprantama, visi automobiliai, kurie naudojami mokymų metu, atitinka Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susiekimo ministerijos reikalavimus. 


  Teorinių  pamokų skaičius yra ribotas, tačiau tai nereiškia, jog tai ir yra vienintelis būdas gauti teorinio pobūdžio žinių –  labai svarbu, kad asmuo  norėtų mokytis savarankiškai, šiam tikslui  pasitelkęs įvairias papildomas mokymosi priemones (bukletus,  specialius leidinius, mokomuosius įrašus, video ar audio formato paskaitas, taip pat galima ieškoti informacijos forumuose).  Tuo tarpu, kuomet kalbame apie  praktinius užsiėmimus, reikia pastebėti, kad jų skaičius yra neribotas – jų gali būti tiek, kiek pageidauja pats asmuo.

  Na, o pabaigai – keletas trumpų, tačiau reikšmingų pastebėjimų, kaip išsirinkti vairavimo mokyklą tiems, kurie nori lankyti C kategorijos vairavimo kursusVilniuje. Visų pirma, reikia akcentuoti kad sostinėje vairavimo mokyklų pasirinkimas yra ypač didelis, todėl, tuo atveju, jei norite, kad išsirinkti vieną mokymosi įstaigą būtų paprasta ir lengva, teks įvardinti konkrečius kriterijus. Kita vertus, negalima nepaminėti ir to, jog kuo daugiau egzistuoja vairavimo mokyklų, tuo didesnė tikimybė, kad rasite tą, kurį atitinka visus jūsų keliamus kriterijus.   0 0

  CE kategorija Vilnius: atsakymai į svarbiausius klausimu

   

  Yra daug temų, kuriomis kalbėti galima labai daug,   o tuo atveju, jei prabilsite apie vairavimo mokymosi galimybe, galite būti tikri, jog informacijos bus taip pat labai daug. Vis dėlto, net pradėjus kalbėti tokia tema, siekiant, kad pokalbis būtų iš tiesų informatyvus, reikia paminėti, kad naudingiausia yra kalbėti tik apie vieną konkretų pasirinkimą, pateikiant apie jį  visą reikalingą informaciją. Vienu iš tokių pasirinkimų, kurį siūlo vairavimo mokyklos, gali tapti štai toks variantas: CE kategorija Vilnius.

  Na, o ką daryti tuomet, jei informacijos, kurią reikia pateikti yra labai daug?  Tuomet pravartu rinktis  štai tokį būdą: išskirti svarbiausius klausimus bei  pateikti tikslius bei aiškius atsakymus į juos. Būtent tai ir padarysime netrukus.

  Kas yra CE kategorijos kursai?

  Tai kursai, kuriuos sėkmingai baigę asmuo, įgyja teisę vairuoti CE kategorijos transporto priemones.

  Ar galimi ir kitokie variantai?

  Galima baigti bendrus kursus C ir CE kategorijoms įgyti.

  Iš ko susideda mokymai?

  Mokymai, kaip ir įprasta, susideda iš dviejų dalių: teorinės bei praktinės. Teorinę dalį sudaro daugiau nei 20 valandų mokymai, kurių metu – teikiamos teorinės žinios,  tuo tarpu, praktiniai mokymai sudaro daugiau nei 10 valandų praktiniai  užsiėmimai, kurių metu visa gauta teorinė informacija yra pritaikoma praktiškai.  Praktinių užsiėmimų valandų skaičius gali būti didinamas pagal poreikį.

  Būtent sostinė gali pasiūlyti ypač platų CE kategorijos kursų mokymų vietų tinklą, tad belieka tik išsirinkti. Savaime suprantama,  prieš tai derėtų tinkamai įvertinti tokius kriterijus kaip vieta, atstumas nuo namų ar darbo vietos, mokymų kaina,  atsiliepimai apie mokyklą ir pan.

  Iš kur gauti daugiau papildomos informacijos?


  Labai dažnai žmonėms nepakanka informacijos, kurią turi apie CE kategorijos kursus. Tokiu atveju belieka tik vienintelė išeitis – reikia daugiau informacijos. Kur jos gauti? Bene pats informatyviausias bei naudingiausias informacijos šaltinis yra vairavimo mokyklų internetinės svetainės – kiekvienoje iš jų rasite išsamios informacijos apie tai, kokie ir kada kursai bus organizuojami, kokia jų kaina, kokie specialistai dirba. Na, o kur rasti informacijos tuomet, kai jus domina kaip vienas ar kitas vairavimo instruktorius atlieka savo darbą? Reikia pastebėti,  kad didžiojoje dalyje vairavimo mokyklų internetinėse svetainėse galima rasti tik bendro pobūdžio informacijos apie dirbančius vairavimo instruktorius, tuo tarpu, jei norite detalesnės informacijos apie šių specialistų atliekamą darbą, reikia pabrėžti, jog jos galite rasti forumuose, kuriuose žmonės mintija apie vairavimo mokymosi ypatumus. 


  0 0

  Vairavimo kursai Vilniuje su mokymo centru AURUDA


  Vairavimo mokykla Vilniuje AURUDA:  išskirtiniai pasiūlymai

  Kuomet pokalbio tema tampa vairavimo kursai Vilniuje, vienas iš akcentų, kuris tikrai nelieka nepaminėta, yra tas, kad būtent šiame vairavimo mokyklų pasiūla yra labai didelė. Ir nors paklausa sostinėje taip pat kur kas didesnė nei mažesniuose mūsų šalies miestuose, dėmesį verta atkreipti į tai, jog sostinėje esančios vairavimo mokyklos siekdamos pritraukti kuo daugiau klientų, skiria ne tik daugiau dėmesio reklamos sprendimams, bet ir siūlo išskirtinius pasiūlymus. Viena iš tokių vairavimo mokyklų yra AURUDA. Kokius išskirtinius pasiūlymus siūlo ji?
  Dovanų kuponas
  Jūsų aplinkoje yra žmogus, kuris labai nori išmokti vairuoti vieną ar kitą  transporto priemonę ir jūs labai norėtumėte jį paskatinti tai padaryti? Tokiu atveju belieka tik pridurti, kad jūs galite padovanoti tokią galimybę. Na, o atsižvelgiant į tai, jog vairavimo kursai yra labai įvairūs ir jų kainos - labai skirtingos (taip pat gali būti ir įvairių papildomų sąlygų), žmogus norite padovanoti tokią galimybę, gali net nežinoti,  kiek išlaidų tai reikalauja. Belieka tik pridurti, kad būtent tokiais atvejais vairavimomokykla Vilniuje AURUDA siūlo puikią išeitį. Tai – dovanų kuponas, kuriame galite nurodyti pageidaujamą sumą, negalvodami apie tai, kiek išlaidų pareikalaus pasirinkti kursai ar papildomos paslaugos.
  Naujos grupės renkamos kas dvi savaites

  Dėl pačių įvairiausių priežasčių norinčių išmokti vairuoti  yra labai daug, tad akivaizdu, jog dažnam tokį poreikį turinčiam žmogui tenka  įdėti ne tiek jau ir mažai  pastangų, kol randa mokyklą, kurioje ir galės išmokti vairuoti. Dėmesį verta atkreipti dar ir į tai, jog  kone viskas priklauso nuo to, kiek mokinių yra pasiruošusi priimti kiekviena vairavimo mokykla – kuo dažniau renkamos grupės, tuo geriau. Na, o vairavimo mokykla AURUDA grupes renka net kas dvi savaites. Belieka tik pridurti, jog tai yra  puiki naujiena kiekvienam, kuris nori išmokti vairuoti.

  Skiriama daug dėmesio saugiam vaikų eismui

  Akivaizdu, jog būtent vaikai yra ta visuomenės dalis, kuri yra būtina rūpintis daugiausiai, maža to, tai turi būti daroma įvairiais būdais: ne tik skatinant įdiegti sveikos mitybos programas ugdymo įstaigose, bet ir užtikrinant  saugų jų eismą. Belieka tik pridurti, kad yra labai daug institucijų bei įmonių, kurios gali prie to prisidėti, o vairavimo mokyklos – viena iš jų. Reikia pasidžiaugti, kad vairavimo mokykla AURUDA yra viena iš tų vairavimo mokyklų, kuri skiria ypač daug dėmesio saugiam vaikų eismui.  0 0

  Viename belgiškame tinklaraštyje radau įdomų straipsnį apie mokyklas, kurios siūlo vairavimo kursus ir turi įvairių pasiūlymų būsimiems vairuotojams.
  Vairavimo mokykla Vilniuje nėra vienintelė, todėl visos privalo imtis gudrybių, kuriomis galėtų prisitraukti kuo daugiau klientų ir būsimų vairuotojų, kad šie pasirinktų būtent jų mokyklos kursus.
  Vairavimo mokyklos: kokią informaciją galite rasti internetinėje svetainėje?
  Nesvarbu,  koks yra jūsų susidomėjimo objektas - vairavimo mokyklos Vilniuje ar bet kuriame kitame šalies mieste, turite žinoti, kad kone kiekviena iš jų turi ir savo internetinę svetainę. Ši svetainė –  puikus pasirinkimas tuo atveju, jei norite turėti daugiau informacijos apie vairavimo mokyklas, kurios veikia šiuo metu arba dar negalite išsirinkti tos vienintelės, kurioje ir mokysitės. Belieka tik pridurti, kad nemaža dalis žmonių pažintį su vairavimo mokyklomis pradeda būtent tokiu būdu, nepaisant to, koks yra susidomėjimo objektas – vairavimo mokyklos Vilniuje ar vairavimo mokyklos Klaipėdoje, o tiems, kurie dar tik planuoja  tai daryti, siūlome susipažinti, kokia informacija būna pateikiama interneto svetainėse.
  Informacija apie vairavimo mokyklą
  Savaime suprantama, svarbiausia informacija tampa faktai apie vairavimo mokyklą:  minimi, ne tik kada ji buvo įkurta, bet svarbiomis išlieka ir kitos detalės (jei buvo vykdomos pertvarkos, kokios jos ir pan.).
  Paslaugos bei kainynas
  Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog žmogų, kuris nori išmokti vairuoti, dažniausiai  kur kas labiau domina ne bendro pobūdžio informacija apie mokyklą, o teikiamos paslaugos bei jų kainos. Belieka tik pridurti, jog tokia informacija taip pat yra skelbiama interneto svetainėje, tuo tarpu, jame esantis kainų sąrašas gali tapti puikiu orientyru, tiems, kurie renkasi vairavimo mokyklą, tačiau iš anksto žino, jog paslaugų kaina vaidins labai svarbų vaidmenį. Maža to, būtent interneto svetainėse gali rasti  ir teikiamų paslaugų aprašymus, be to, dažniausiai būna paminėta, kokie mokymosi metodai bei priemonės yra taikomi. Tokia informacija taip pat gali padėti lengviau apsispręsti.
  Papildoma informacija
  Kalbant apie tai, kokia informacija būna pateikta vairavimo mokyklų interneto svetainėse, dėmesį verta atkreipti į tai, kad dažname iš jų yra ir  skyrelis, kuriame pateikiama papildoma informacija. Tokiame skyrelyje pateikta informacija gali būti labai įvairi – plačiau aprašomi taikomi darbo metodai arba priemonės,  pateikiama patarimų, kaip lengviau įsisavinti naują informaciją arba kaip pasiruošti vairavimo egzaminui. Kai kurios vairavimo mokyklos pateikia ir mokymuisi skirtos medžiagos. Ji gali būti įvairaus pobūdžio – ne tik vaizdinė, bet ir garsinė.
  Kontaktai
  Na, ir žinoma, kiekvienoje  vairavimo mokyklos interneto svetainėje rasite ir kontaktų skyrelį – ten esanti informacija bus ypač svarbi tuo atveju, jei panorėsite kreiptis į vairavimo mokyklą arba ten nuvykti.

  0 0

  Vairavimo mokyklos Vilniuje: bendro pobūdžio informacija


  Vairavimo mokyklos Vilniuje sudaro labai didelį pasirinkimą ir tai yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurie, šiame mieste nori lankyti vairavimo kursus ir įgyti vienokią ar kitokią kategoriją. Tačiau labai svarbu  žinoti bendro pobūdžio informaciją, kuri bus ypač naudinga: neleis  pasirinkti netinkamai,  o taip pat – nepatirsite jokių nemalonių staigmenų.  Apie viską nuo pradžių.

  Visos vairavimo mokyklos gali pasiūlyti platų mokymosi kursų asortimentą, kitais žodžiais tariant, kone visos mokyklos suteikia  galimybę lankyti visus įmanomus vairavimo kursus.  Savaime suprantama, kad kiekvienas žmogus iš anksto žino, kokia kategorija jam yra reikalinga ir kokius kursus būtina lankyti. Tiesa, neretai pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet asmuo,  gavęs vieną kategoriją, nusprendžia, kad jam reikia ir dar kitos kategorijos. Kaip rodo statistika, dažniausiai tokiu atveju asmuo renkasi tos pačios mokyklos paslaugas.

  Pateikiant bendro pobūdžio informaciją apie vairavimo mokyklas Vilniuje, negalima nepaminėti ir dar vienos detalės: nemaža dalis šių mokyklų suteikia galimybę įsigyt dovanų čekį. Dovanų čekis gali būti įvairios sumos – tokios, kokios pageidauja pirkėjas. Tai yra galimybė už tam tikrą pinigų sumą pasinaudoti konkrečios vairavimo mokyklos paslaugomis. Savaime suprantama, toks dovanų čekis yra puiki dovana šeimos nariui, draugui ar kolegai.

  Kiekviena vairavimo mokykla turi savo internetinę svetainę, kurioje pateikia  pačią svarbiausią informaciją: nuo kursų, kuriuos galima lankyti sąrašo, iki tvarkaraščių grafiko, nuo papildomos teisinės informacijos iki informacijos apie transporto priemones, kuriomis teks važiuoti praktinių užsiėmimų metu. Lankymasis  šiose interneto svetainėse yra labai naudingas  tiek tiems žmonėms, kurie dar nėra išsirinkę konkrečios vairavimo mokyklos (tai – puiki proga susipažinti su svarbiausia informacija apie vairavimo mokyklą bei ją palyginti), o taip pat ir tiems žmonėms, kurie jau lanko konkrečią  mokyklą  (interneto svetainėje rasite naujausią informaciją, galinčią turėti įtakos jūsų mokymosi eigai). Beje, negalima nepaminėti ir dar vieno dalyko: daug naudingos informacijos galite rasti ne tik vairavimo mokyklų internetinėse svetainėse, bet ir įstatymuose reglamentuojančiuose vairavimo mokyklų veiklą, vertinimo aprašuose. 

  Na, o jei niekaip negalite išsirinkti iš daugelio mokyklų tos vienos vienintelės, kurioje ir norėtumėte mokytis bei įgyti jums reikiamą kategoriją, kuri suteiks teisę vairuoti vieną ar kitą transporto priemonę, tokiu atveju belieka tik pasinaudoti puikiu patarimu: rinkite informaciją apie mokyklas, ją lyginkite ir netrukus pamatysite, kuri iš visų tokio pobūdžio mokymosi įstaigų jums tink labiausiai.  0 0
 • 08/21/16--04:29: Nemokami skelbimai Lietuvoje
 • 0 0

  Nemokamų skelbimų privalumai

  Nemokami skelbimai: kokie jų privalumai?
  Norite parduoti naudotus baldus? O galbūt ieškote, kas galėtų suteikti vertėjo paslaugą ar padėtų perkraustyti baldus ar išgriauti sieną pagal suderintą projektą? O galbūt tiesiog ieškote papildomo darbo “prisidurti” prie pagrindinio atlyginimo? Visai nesvarbu, kokia yra jūsų situacija - svarbu atminti, kad bet kurį iš šių tikslų pasiekti padeda ir hipis.lt skelbimai. Skelbimai, paklausite? Tačiau, kai kalbame apie juos, reikia akcentuoti, kad pastaruosius galima skirstyti į grupes pagal įvairius kriterijus, o vienas iš jų yra kaina ir apmokestinimas. Taigi, skelbimai gali būti mokami arba nemokami. Šį kartą plačiau pakalbėsime apie nemokamus skelbimus ir pabandysime paieškoti tokio pasirinkimo privalumų.
  Vienas iš privalumų, kuriuo pasižymi hipis.lt nemokami skelbimai, yra glaudžiai susijęs su pačiu pavadinimu. Nemokami skelbimai hipis.lt reiškia, kad turite galimybę perduoti visuomenei svarbią žinutę už tai nemokėdami nei cento. Taigi, tai yra puiki galimybė ne tik pasiekti savo tikslą, bet ir už tai neišleisti ne cento.

  Dar vienas nemokamų skelbimų privalumas yra tas, kad egzistuoja daugybė šaltinių, kur galima talpinti tokio pobūdžio skelbimus. Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių vis dar yra linkę manyti, kad skelbimai, už kuriuos nereikia mokėti nei cento, yra retenybė, tad ir šaltinių, į kuriuos būtų galima talpinti būtent tokią informaciją, nėra daug. Belieka tik pasidžiaugti, jog galima paneigti tokias nuostatas, kad šaltiniai, tokie kaip hipis.lt, į kuriuos skelbimus galima talpinti nemokamai, yra skaičiuojami dešimtimis. Maža to, jie yra skirtingų tipų - radijas, spauda, interneto portalai, tad galėsite pasirinkti patogiausią variantą. Čia slypi ir dar viena ne mažiau svarbi detalė: jei norite kuo greičiau pasiekti tikslą, neapsiribokite vos vienu ar keliais skelbimų šaltiniais, ko daugiau jų pasirinksite, tuo geresnių rezultatų galite tikėtis.
  Kalbant apie nemokamus skelbimus, būtina paneigti ir dar vieną mitą, kurio paneigimas leis suprasti, kad tai - tik dar vienas privalumas. Yra žmonių, kurie galvoja, kad jei jau skelbimas nemokamas, tai, informacijos kiekis, kurį galima perduoti, yra labai ribotas. Tačiau toks mąstymas nėra teisingas ar juo labiau tas, kuriuo vadovaujantis, reikėtų priimti sprendimus. Pasirodo, maždaug 90 procentų visų šaltinių, kuriuose galite skelbimus talpinti nemokamai, neriboja informacijos, kurią norite perduoti, kiekio. Taigi, tai puiki proga perduoti visą reikalingą informaciją visuomenei nemokamai.
  Negalima nepaminėti ir kitos nemokamų skelbimų savybės. Tokie skelbimai - žinutės, kurioms nėra keliama daug reikalavimų, rašomi laisvu stiliumi, todėl tokį skelbimą lengvai bei greitai paruošite patys - išsiversite be profesionalių rašytojų paslaugų.
  Straipsnis paimtas iš hipis.lt

  0 0

  Laivavedžių kursai: kas lemia jų kainą?
  Norite teisės valdyti vandens transporto priemonę? Tokiu atveju teks įsigyti tą transporto priemonę, prireiks ir šiek  tiek užsispyrimo, o svarbiausia – reikės išsirinkti kursus. Apie šių kursų pasirinkimą žinoti reikia daug, o vienas svarbiausių ir labiausiai dominančių dalykų, yra šių kursų kaina. Tačiau vos tik pradėsite domėtis, keik kainuoja laivavedžių kursai, netruksite pamatyti, jog kaina neretai yra skirtinga. Taigi, kokie kiek veiksniai lemia šiuos skirtumus? Yra ne vienas veiksnys ir netrukus turėsite galimybę apie ta sužinoti plačiau.

  Mokymų rūšis
  Bene pats svarbiausias veiksnys, nuo kurio priklauso, kiek kainuos tokie mokymai, yra jų rūšis. Kone kiekvienas mokymo centras gali pasiūlyti bent kelių rūšių mokymus, todėl netruksite pastebėti, jog kone kiekvienų mokymų kaina yra skirtinga.
  Trukmė
  Svarbi yra ir mokymų trukmė: kuo ji didesnė, tuo daugiau teks  daugiau mokėti.
  Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai
  Turite pageidavimą už šiuos mokymus atsiskaityti išsimokėtinai? Tokiu atveju belieka tik pridurti, jog tokią galimybę suteikia ne visi mokymo centrai, todėl būtina pasidomėkite iš anksto, ar jums bus suteikta galimybė atsiskaityti išsimokėtinai.  Na, o kaip tai yra susiję su kaina? Toks klausimas gali kilti ne vienam, kuris domisi šiais kursais. Pasirodo, tuo atveju, jei pasirinksite galimybę atsiskaityti už kursus išsimokėtinai, išlieka labai didelė tikimybė, jog bendra suma bus didesnė nei tuo atveju, jei už mokymo kursus būtumėte mokėję visą pinigų sumą iš karto.
  Skubu
  Skubate per gyvenimą, tad norite ir laivavedžių teises įgyti skubos tvarka? Tokiu atveju belieka tik pridurti, jog ir mokytis teks skubiai. Galimybė išmokti laivavedybos skubos tvarka yra puikus pasirinkimas, tačiau būtina žinoti, jog už tokią galimybę gali tekti sumokėti daugiau.
  Dar keletas pastabų: reikia akcentuoti, jog egzistuoja ir dar keletas dalykų, kurie vienaip ar kitaip turi įtakos šios paslaugos kainai. Vienas iš jų yra nuolaidos. Reikia akcentuoti, kad tuo metu, kai jos taikomos, atsiranda puiki galimybė sutaupyti. Ne ką mažiau svarbi yra ir dar viena detalė: artėjant vasarai padaugėja žmonių, norinčių įgyti šias teises, tad kai kurie mokymo centrai padidina kainą.
  Na, o baigiant dalintis pastebėjimais šia tema belieka tik pridurti, kad šiek tiek įtakos turi ir vieta, kur bus organizuojami kursai. Pavyzdžiui, laivavedziu kursai Kaune gali būti šiek tiek brangesni nei mažesniuose miestuose.
  Straipsnis paimtas iš unicum.lt
  Taip pat skaitykite:

  0 0

  Vilniuje ieškojau tinkamos vairavimo mokyklos savo vaikui, daug naršiau po internetines platybes, kol mano dėmesį patraukė paprastai sudėliota informacija, kurią supratau ne tik aš, bet ir mano vaikas, todėl siūlau paskaityti ir susipažinti su pasiūlymų turiniu.

  „AURUDA“ - tai vairavimo mokykla Vilniuje, vienijanti profesionalius teorijos mokytojus ir vairavimo instruktorius. Čia siekiama paruošti įgudusius vairuotojus, kurie važinėtų saugiai ir drąsiai.

  Vairavimo mokyklos darbuotojai stengiasi sukurti šiltą, draugišku bendravimu paremtą atmosferą, kuri paskatintų būsimus vairuotojus į mokymosi procesą pažvelgti kaip į naudingą ir malonų užsiėmimą.

  Visi teoriniai vairavimo kursai vyksta modernioje klasėje. Čia turime didelį LED televizorių, kuriame rodoma kompetentingų specialistų paruošta vaizdinė medžiaga, o Jūsų teorinių žinių gilinimui naudojame modernius stendus su šviesos signalais ir mokomosiomis magnetinėmis sankryžų schemomis.

     

  Taikydami efektyvią mokymo techniką, vairavimo mokyklos teorijos mokytojai sugeba gerai ir kokybiškai išaiškinti kiekvieną situaciją: mokiniai išmoksta suvokti jos sudėtingumą ir surasti tinkamą susidariusios problemos sprendimą. Esant bet kokiems sunkumams, teorijos mokytojai padės su malonumu - tai kantrūs ir supratingi profesionalai, ilgus metus dirbantys šioje srityje.

  Teorijos pamokų metu įgytas žinias įtvirtinsite kompiuterių klasėje. Tai šiuolaikiška, moderniai įrengta patalpa, kurioje praktikuositės naudodami naujausią KET kompiuterinę mokomąją programą.   

     

  Vairavimo mokyklos turimi mokomieji automobiliai yra saugūs bei komfortiški, atitinkantys visus techninius reikalavimus. Dėl to pirmieji vairavimo įspūdžiai bus malonūs, o pats mokymosi procesas nesukels papildomo streso ar blogų emocijų. Vairavimo mokyklos automobiliai yra naujos kartos, su analogiškais bus laikomi valstybiniai vairavimo egzaminai VĮ REGITRA.

  Vairavimo mokykla didžiuojasi savo instruktoriais - profesionalais, kurie yra sukaupę didžiulę darbo patirtį, mokiniams galėdami pasiūlyti aukščiausią mokymo vairuoti kokybę. Tiek teorijos mokytojai, tiek vairavimo instruktoriai nuolat gilina savo žinias ir tobulėja.

  Užsiregistravę į mūsų mokyklos kursus, vairavimo mokysitės 30 akademinių valandų. Visgi jei to nepakaks, su vairavimo instruktoriais visada galėsite susitarti dėl papildomų vairavimo pamokų.

  Mūsų instruktoriai padeda ištaisyti visas vairavimo spragas gatvėje ir išmoko tinkamai manevruoti aikštelėje, kuri yra vos už 5minučių kelio nuo mūsų mokyklos. Papildomoms vairavimo pamokoms priimame ir mokinius iš kitų vairavimo mokyklų bei vairavimo pažymėjimą jau turinčius asmenis, kurie nori pagilinti praktines žinias.  


  Užtikriname mūsų teikiamų paslaugų kokybę bei malonų bendravimą. Mūsų vairavimo mokykla siekia paruošti atsakingus ir kultūringus vairuotojus, sugebančius greitai orientuotis, priimti teisingus sprendimus ir saugiai jaustis kelyje bei vairuoti su malonumu!
  Straipsnis paimtas iš: vairavimo mokyklos
  Taip pat skaitykite:

  0 0

  Jei pastebėjote, griovimo paslaugos įgauna pagreitį, todėl šių paslaugų paklausa visoje Lietuvoje auga kasdien, skelbia portalas hipis.lt

  Griovimo darbai: kodėl juos verta  patikėti profesionalams?
  Labai dažnai pasitaiko situacijų, kuomet, planuojamos statybos, tačiau jas galima pradėti vykdyti tik tuomet, kai nugriaunamas senas, daug metų jau tarnavęs pastatas. Belieka tik pridurti, kad tam, kad vietoje seno pastato atsirastų nauja, būtina atlikti griovimo darbus.  Ir nors daugeliui žmonių tai atrodo nesudėtingas procesas, reikia akcentuoti, jog yra labai daug dalykų, kuriuos turite žinoti apie tokio pobūdžio darbus. Vienas iš jų -  žinoti priežastis, kodėl griovimo darbai turėtų būti atliekami ne pastato savininkų, o profesionalių. Taigi, dėl kokių priežasčių griovimo darbus verta  patikėti profesionalams? Priežasčių yra ne viena ir netrukus jau aptarsime.

  Bene viena svarbiausių priežasčių, kodėl griovimo darbai turi būti atliekami ne pastato savininkų, o profesionalų, yra ta, kad griovimo darbus galima atlikti tik turint tams skirtą įrangą bei darbo priemones. Akivaizdu,  kad tuo atveju, jei pastato šeimininkas yra kitos profesijos atstovas, tokio pobūdžio įrankių savo namuose jis tikrai neturės, tuo tarpu griovimo darbus yra būtina atlikti labai retai, tad įsigyti visas darbo priemones, paprasčiausiai nėra ekonomiška. Atsižvelgiant į tai, belieka tik pasakyti,  kad to ir neverta daryti – kur kas išmintingiau pasielgsite tuo atveju, jei  kreipsitės į  profesionalus: pastarieji turės visas priemones, kurios yra reikalingos griovimo darbams atlikti - praneša hipis.lt portalas.

  Dar viena priežastis, dėl kurios griovimo darbaiturėtų būti patikėti profesionalams, yra ta, jog griovimo darbai, nepriklausomai nuo to, kokie jie yra – namų nugriovimas, sienų nugriovimas ir daugelis kitų, neatsiejami ir nuo dar vieno dalyko – iš tam tikro aukščio krentančių plytų, tinko gabalų, nuolaužų, kurios, tuo atveju, jei darbai bus atliekami nesilaikant tam tikrų reikalavimų, gali sužeisti aplinkinius arba pažeisti šalia esančius pastatus. Kad neįvyktų toks scenarijus, labai svarbu, kad visu griovimo darbai būtų atliekami laikantis saugumo reikalavimų. Akivaizdu, kad tai  garantuoti gali tik puikiai savo darbą išmanantys žmonės.

  Na, o pabaigai dėmesį verta atkreipti ir į dar vieną dalyką: neretai tam, kad būtų galima atlikti griovimo darbus, reikia  gauti tam tikrus leidimus, nenorite rūpintis šiuo procesu? Tai už jus padaryti gali profesionalai - skelbimai hipis.lt.


  Kaip matyti, priežasčių, kodėl verta rinktis profesionalų paslaugas tikrai netrūksta, tad belieka tik leistis į jų paiešką.

  Straipsnis paimtas iš ieskom.lt

  Taip pat skaitykite:


(Page 1) | 2 | 3 | 4 | newer